CO JE HANSTONE - Surface Stone

Přejít na obsah
CO JE HANSTONE
Hyundai je předním světovým výrobcem povrchových materiálů z přírodního křemene, pro jehož výrobu využívá pokročilé ekologické technologie ve svých výrobních závodech v Koreji a v Severní Americe.

Produktové řady HANSTONE jsou ideální pro použití v takových typech interiérů, jako jsou konferenční místnosti, recepce, bary či obchodní centra a dále nabízí skvělé možnosti využití při realizaci mnoha dalších typů povrchů komerčních interiérů.

Hanstone kombinuje přírodní křemen, jeden z nejtvrdších přírodních materiálů, s vysoce kvalitní polymerovou pryskyřicí a s pigmenty k výrobě ještě trvanlivějších a luxusnějších kamenných povrchových materiálů.

Všechny tyto vlastnosti materiálu HANSTONE
jsou důvodem, proč jeho využití staviteli celého světa.

Proč HANSTONE

Výhody pestrobarevných, trvanlivých a hladkých ploch jsou:

  1. K dispozici v nejpřirozenějších průmyslově vyráběných vzorech povrchových materiálů
  2. Neporézní a bez potřeby impregnace
  3. Lesklý povrch nevyžaduje žádné úpravy ani leštění
  4. Odolnost vůči teplu, bakteriím a skvrnám
  5. Odolný proti oděru a poškrábání
  6. Jednoduchá údržba a čištění (jemné mýdlo a voda)
  7. 10 letá záruka
  8. Bezpečné - testováno a certifikováno dle NSF a Greenguard


Charakteristika HANSTONE

Jedinečná výrobní technologie Breton ™ umožňuje kombinovat vynikající fyzikální a mechanické vlastnostmi materiálu s vynikající estetickou hodnotou. HANSTONE je zdrojem povrchových materiálů různých druhů, velikostí a barev z křemene celého světa, které jsou citlivě upravovány dle požadovaných odstínů a potřebného designu tak, aby dokonale zachytily ducha a podstatu přirozených barev. Zvláštní estetiky se dosáhne, když je výrobek vyroben s příměsí dalších materiálů, jako jsou barevné sklo, zrcadla, perleť nebo malé části drahých kamenů lazurit nebo ametyst.

Aplikace

Ideální povrch pro každodenní použití se skvělým poměrem výkon/cena,  HANSTONE je stejně tak praktický, jak krásný je jeho design. HANSTONE byl vyvinut dle mnoha potřeb architektů a designérů tak, aby nabízel nesrovnatelnou trvanlivost s univerzálním designem. HANSTONE již byl použit při mnoha realizacích renomovaných letišť, celosvětově uznávaných výstavních a konferenčních hal, ale jeho skvělé vlastnosti byly využity také pro rezidenční a komerční sféru.  


Standardní velikost deskového materiálů

Křemenné desky HANSTONE dodáváme v síle 20 mm a ve formátu 3050x1400 mm  OSVĚDČENÍ

Nabízíme produkty, které podporují úsilí stavebních projektů k dosažení certifikace podle standardů US Green Building Rady LEED® (Vlajková loď v energii a designu pro podporu životní prostředí) Green Building Rating System ™. Naše ekologicky šetrné výrobní postupy a produkty mohou splňovat i další požadavky na projekty, které si přejí, být začleněny do „zelených“ materiálů.  


Copyright 2022 | SurfaceStone s.r.o. | realizace
Návrat na obsah