GALERIE - Surface Stone

Přejít na obsah
GALERIE HANSTONE
KOMERČNÍ SFÉRA

Hanstone® Quartz je vhodný pro jakékoli komerční prostředí, jako jsou kanceláře, restaurace, nákupní centra a hotely, dodává těmto prostředím eleganci a trvanlivou estetiku.

KANCELÁŘE A ZDRAVOTNICTVÍ S  POVRCHY HANSTONE

HANSTONE vytváří lepší pracovní prostředí s čistou atmosférou. Prémiový a bezproblémový design HANSTONE je ideální pro zasedací místnosti, stoly, nebo jakýkoli nábytek, který je standarden v prestižních kancelářích a ve zdravotnictví.
OBCHODY A KAVÁRNY S HANSTONE

Interiér s HANSTONE bude poskytovat čistý a prvotřídní dojem Vašim zákazníkům, díky němuž budou věnovat pozornost Vašim produktům. Nenasákavost HANSTONE je ideální pro obchody a kavárny, protože je hygienická a snadno se udržuje.
VEŘEJNÉ MÍSTA A OSTATNÍ S HANSTONE

HANSTONE je ideální pro podlahy nebo obklady stěn na veřejných místech. Snadno se čistí, je vysoce odolný a udržuje krásný design po dlouhou dobu.
GALERIE HANSTONE
DOMÁCNOST

Hanstone® Quartz je hygienický materiál odolný vůči vlhkosti, znečišťujícím látkám a bakteriím, což usnadňuje čištění a údržbu. V kombinaci s odolností proti poškrábání a skvrnám je HANSTONE® ideální pro všechny povrchové aplikace ve vaší kuchyni, koupelně nebo jinde v domácnosti.

KUCHYNĚ S HANSTONE

HANSTONE se používá hlavně pro kuchyňské pracovní desky, protože je hygienický, odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Díky pravidelné údržbě udržuje léta originální krásu a skvrny lze snadno odstranit vlhkým hadříkem.
KOUPELNA A OSTATNÍ INTERIÉRY S HANSTONE

Díky voděodolným vlastnostem HANSTONE můžete udržovat koupelnu dlouhou dobu v čistotě. Díky své minimální nasákavosti zabraňuje HANSTONE absorboci vlhkosti a poškrábání.
Copyright 2022 | SurfaceStone s.r.o. | realizace
Návrat na obsah