CO JE HANEX - Surface Stone

Přejít na obsah
CO JE HANEX
Hanex Solid Surface je díky svým klíčovým vlastnostem ideálním materiálem
k využití pro aplikace v komerčních i obytných interiérech:

STRUKTURA MATERIÁLU
ODOLNOST PROTI NÁRAZU
TEPELNÁ ODOLNOST
NABÍDKA DEKORŮ VE VÍCE NEŽ 120 BAREVNÝCH VARIANTÁCH

S pravidelnou údržbou - stírání vlhkým hadříkem za přispění běžných uklízecích prostředků, udržíte původní krásu HANEXU po celá léta. Nejdůležitější vlastností HANEXU je, že může být opravován a obnoven do původního stavu, na rozdíl od jiných povrchových materiálů.

I po mnoha letech běžné údržby, nebo po provedení údržby odbornou firmou,
bude mít Váš povrch HANEX stejně nový vzhled, jaký měl po instalaci do Vašeho interiéru.

Proč HANEX

Vychutnejte si výhody tohoto bohatě barevného, odolného a hladkého povrchu, který je také:

 1. / K dispozici ve 120 bohatých barvách a texturách
 2. / Snadná výroba a instalace s neviditelným spojením
 3. / Odolnost proti poškrábání a skvrnám - snadná údržba
 4. / Vysoce odolná - silnější než kámen
 5. / Odolné vůči teplu, plísním, znečišťujícím látkám a bakteriím
 6. / Ekologický materiál - obnovitelný vzhled a opravitelný materiál
 7. / Podpořeno 10letou omezenou zárukou *
 8. / Bezpečně testováno a certifikováno společností NSF a Greenguard

*(platí při instalaci vyškolenou firmou)


Složení HANEX

Hanex Solid Surfaces se skládá z pryskyřice methylmethakrylátu (MMA) a polymethylmethakrylátu (PMMA) naplněné trihydrátem aluminy (trihydrát hliníku ATH získávané z bauxitu, což je ruda ze které se vyrábí hliník) a dalšími specializovanými recepturami, které  dodávají materiálu nadčasovou krásu a kvalitu.

Aplikace

Díky širokému výběru barev a designových aplikací může HANEX přeměnit jakýkoli prostor na krásné prostředí. Neomezená flexibilita designu HANEX z něj dělá ideální materiál pro komerční a obytné aplikace.


Standardní velikost deskového materiálů
HANEX má různé barvy a vzory, které jsou vyobené do formy deskového materiálu v různých tloušťkách a rozměrů desek. Materiál díky svým vlastnostem výrazně konkuruje plošným materiálům jako je kámen či lamináty, které se nedají bezešvě napojovat.

* Na požádání jsou k dispozici další vlastní velikosti.VÝHODY HANEX
1. Široká nabídka barev a vzorů

Nabízíme z více než 120 jedinečných barev a vzorů, včetně plných ( sytých) barev, velké a malé čipové zbarvené ( imitace kamene) spolu s vlnovými a žilovými motivy ( travertin, mramor). Navrhněte svůj prostor, tak jak si představujete s libovolnou barvou a vzorem.
2. Snadná údržba / opravy

Na rozdíl od jiných povrchových materiálů je HANEX® neporézní a pevný v celé ploše materiálu. Díky těmto vlastnostem je HANEX® prakticky bezúdržbový a vždy opravitelný. Při pravidelné údržbě s vlhkým hadříkem a běžnými čistícími prostředky, si zachovává původní krásu po celá léta. Je také možné jej opravit a obnovit do původních podmínek.
3. Trvanlivost - odolnosti proti skvrnám

HANEX je akrylát pro pevné povrchy s vysokým obsahem trihydratu oxidu hlinitého, které slouží jako plnivo, což je přísada, která poskytuje vynikající odolnost proti skvrnám a chemikáliím. Měli byste se však vyhnout použití s náročnými chemikáliemi ( aceton, louh). V případě kontaminace povrchu, rychle postižené místo vypláchněte domácím čisticím prostředkem a vodou. Pokud je to nutné, použijte kuchyňský písek (pokud je to nutné).

Poškození povrchu se může lišit podle chemické pevnosti a uplynuté doby expozice (instalace).
4.Tepelná stabilita

HANEX odolává změnám barvy a tvaru, když se na materiál přivádí teplo z přímých i nepřímých zdrojů tepla.
HANEX byl testován v následujících tepelných kategoriích:

  • Odolnost vůči teplu
  • Odolnost proti horké vodě
  • Odolnost proti povětrnostním vlivům
  • UV stabilita
5. Neomezená flexibilita

Hanex Solid Surface je vyroben z jedinečné směsi 100% akrylových pryskyřic a přírodních materiálů, takže desky lze řezat, tvarovat a tvarovat do neomezeného rozsahu designů. Váš návrh musí být omezen pouze vaší představivostí. Materiály Hanex® lze tvarovat technologií termoforming a vytvářet neomezený design dle návrhů.
6. Snadno vyrobitelné

HANEX lze vyrábět s běžnými truhlářskými nástroji a instalovat s nenápadnými (neviditelnými) švy se speciálním lepidlem díky neporézním vlastnostem. Flexibilita a použitelnost designu HANEX, jako jsou integrované umyvadla a splavné plochy, činí z materiálu perfektní kombinaci krásy, designu a praktičnosti.
7. Odolnost bakterií

HANEX je hygienický materiál, který je ideální pro kuchyňské desky a do koupelnového prostředí. Vzhledem k neporézním vlastnostem materiálu je bakteriím odolný, snadno se čistí a udržuje.
8. Certifikovaná kvalita

HANEX disponuje certifikáty od společností NSF International, ISO 14001, ISO 9001, SCS, Greenguard. To znamená, že HANEX je hygienický, ekologický a bezpečný materiál. Více se dozvíte v Technickém věstníku.
Návštěva výrobního závodu L & C Europe GmbH

Fotogalerie z návštěvy jihokorejského výrobního závodu L & C Europe GmbH ZDE
Copyright 2022 | SurfaceStone s.r.o. | realizace
Návrat na obsah